ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

20 000 Kč Luxusní hodinky, které jsou doslova "darem z nebes"!

28.05.2019 - Šperky, bižuterie, hodinky - Ronov nad Doubravou


Detail inzerátu

Jedinečný, originální dárek, který je doslova “darem z nebes”.
Nabízím nové, naprosto luxusní a jedinečné hodinky, které mají ciferník z pravého meteoritu nalezeným ve Švédsku. Zakoupené mnou v roce 2018 na největší výstavě minerálů na světě v americkém Tucsonu v Arizoně. Hodinky jsou vyrobeny jen v limitovaném množství a z nerezové oceli. Jsou poháněny japonským quartzovým mechanicko-automatickým strojkem, který se stará o bezproblémový chod a přesnost. Hodinky tvoří celek s hnědým řemínkem z pravé kůže o šířce 20 mm. Elegantní hodinky, které vždy přitahují pozornost a které si můžete dovolit vzít téměř kamkoli. Jsou vhodným dárkem jak pro muže, tak i pro ženu. Hodinky, které svou unikátností s roky vzrůstají jen na ceně.

Švýcarskému hodinářskému obru Omega se podařilo, svůj model Speedmaster Grey Side of the Moon Meteorite také vyzdobit meteoritem, cena 299 000Kč! Hodinky z tohoto meteoritu jsou také použity při edici hodinek Schaumburg watch moon collection, cena 125 000Kč! Česká hodinářská firma PRIM vyrobila ze stejného meteoritu limitovanou edici PRIM Tourbillon Meteorite, 60 hodinek, které prodávájí za 139 000Kč! O nich si můžete přečíst přímo na internetových stránkách firmy PRIM. Tyto hodinky, které jsou velmi podobné, můžete teď vlastnit jen za zlomek této ceny. Porovnejte oboje hodinky a posuďte sami!

Meteorit Muonionalusta, Švédsko
Meteority z lokality Muonionalusta jsou celosvětově dobře známé. Poprvé je tento meteorit zmiňovaný v roce 1906. Lokalita se nachází za polárním kruhem v severní části Švédska u vesnice Kitkiöjoki. Tento meteorit je klasifikován jako oktaedrit třídy IVA a má velmi krásnou strukturu.
Tento meteorit dopadl na zem přibližně před jedním milionem roků. Meteorit z lokality Muonionalusta, je v současné době vystaven ve foyeru Národního muzea. Téměř tunový meteorit nalezený ve zmiňované oblasti na severu Švédska nacházející se 140 kilometrů severně za polárním kruhem. Byl hlavním tahákem výstavy Příběh planety Země. Do muzea ho přepravil speciální tank s gumovými pásy. Tento meteorit je největším meteoritem na území České republiky.
První tři fotografie jsou převzané, čtvrtá a pátá jsou přímo mých hodinek.

  • Cena: 20 000 Kč

  • Kategorie: Šperky, bižuterie, hodinky

  • Typ: Nabídka

  • Město: Ronov nad Doubravou (Chrudim)

  • Stav: Nové

  • Zobrazeno: 14338x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
David (ka***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Ronov nad Doubravou (PSČ: 53842)


Akční nabídka - Šperky, bižuterie, hodinky - nové zboží

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
David (ka***a@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Ronov nad Doubravou (PSČ: 53842)